Studniówkę uświetnili swoim przybyciem zaproszeni goście, przywitani serdecznie przez maturzystów: przedstawiciele organu prowadzącego szkołę: członek Zarządu Powiatu - p. Agata Wojtkowska i przewodniczący komisji Edukacji, Kultury i Sportu p. Karol Matusiak, burmistrza Lubrańca p. Stanisław Budzyński , przewodniczący Rady Rodziców p. Jarosław Nowakowski, grono pedagogiczne z dyrektorem szkoły p. Janem Kobiela oraz przedstawicieli rodziców trzecioklasistów. Po części oficjalnej maturzyści rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem po którym nastąpiła wspólna biesiada i zabawa. Słowa Jana Kochanowskiego „ Miło szaleć kiedy czas po temu" w pełni oddają atmosferę balu studniówkowego, na którym młodzież w towarzystwie zaproszonych gości bawiła się do białego rana, zapominając choć na chwilę, o czekających ich za 100 dni egzaminach maturalnych.