45Choć za oknami już od jakiegoś czasu śnieg i mróz, to tak naprawdę kalendarzowa zima właśnie się rozpoczęła, dlatego chcielibyśmy muzycznie pożegnać jesień. Nagranie zrealizowaliśmy z okazji VIII Powiatowego Festiwalu Piosenki Jesiennej zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Marysinie. Cieszymy się, że w kategorii szkół średnich zwyciężyła nasza Paulina Dębowska z kl. 2a, a Paweł Wójtowicz zajął trzecie miejsce. Zapraszamy do wysłuchania tych jesiennych piosenek w wykonaniu naszych uczniów, zaczynamy od zwyciężczyni! Gratulujemy!!!

ZOBACZ

Paweł Wójtowicz w ramach VIII Festiwalu Piosenki Jesiennej zaśpiewał "Znowu pada deszcz" z repertuaru Lady Pank. Jury doceniło ucznia naszego liceum przyznając mu III miejsce w kategorii szkół średnich. Zapraszamy do wysłuchania nagrodzonego utworu!
ZOBACZ