93 marca odbyła się w naszej szkole zbiórka środków finansowych na rzecz pomocy Ukrainie ogarniętej straszną wojną. Widząc rozmiary cierpienia i tragedii narodu ukraińskiego w geście solidarności włączyliśmy się w niesioną naszym sąsiadom pomoc. Nie można patrzeć obojętnie na krzywdę drugiego człowieka. Dzięki ofiarności społeczności szkolnej podczas specjalnie przygotowanego programu słowno–muzycznego zebraliśmy 3 320 zł. Cieszą nas docierające do szkoły informacje, że do zbiórki chcą dołączyć także mieszkańcy naszego miasteczka. Informujemy więc, że przedłużamy zbiórkę finansową i pieniądze można przekazać w sekretariacie naszej szkoły do 8 marca. Bądźmy wsparciem, bądźmy solidarni. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!