banner e18 haslo3 grudnia odbył się Szkolny etap XVIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem przewodnim Biznes i zarządzanie, w którym wzięło udział 11 uczniów z kals 2a i 3a. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. W programie stawiamy na atrakcyjne dla młodzieży, współczesne tematy przewodnie i rozwój umiejętności praktycznych. Olimpiadę współorganizuje pięć największych polskich uczelni ekonomicznych: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Uczestnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. 16 stycznia nastapi ogłoszenie wyników eliminacji szkolnych.