2Nasza szkoła po raz kolejny zagrała dla WOŚP. W tym roku także Samorząd Uczniowski zorganizował loterię fantową i koncert piosenek, by wesprzeć 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wywiadówki do naszej puszki stacjonarnej dorzucili swoje datki także rodzice! Dziękujemy wszystkim darczyńcom i sponsorom, na których zawsze możemy liczyć! Puszkę (pełną i naprawdę ciężką!) przekazujemy do lokalnego sztabu w LCDK. Z przyjemnością informujemy, że do naszej licealnej stacjonarnej puszki WOŚP uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice wrzucili 2342,20 zł. W niedzielę nasi licealni wolontariusze zebrali 6312,79. W efekcie dorzuciliśmy 8654,99 zł do całkowitej kwoty 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki!