713 kwietnia 2023r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu odbył się finał XIX już edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Do ścisłego finału dostał się nasz uczeń - Paweł Martwicki z kl.2a. Uczestnicy konkursu w konsultacji ze swoim nauczycielem prowadzącym przygotowali pracę pisemną i prezentację multimedialną na jeden z 4 tematów. Spośród nadesłanych prac konkursowych Wojewódzki Komitet Organizacyjny powołany przez przewodniczącą sejmiku województwa zakwalifikował do ostatniego etapu dziesięcioro uczniów.
W finale uczestnicy zaprezentowali swoje prace i odpowiedzieli na pytania zadane przez Komitet. Najlepsze prace zostały nagrodzone finansowo. Z przyjemnością przekazujemy wiadomość, że Paweł Martwicki został wyróżniony i nagrodzony finansowo oraz otrzymał wiele ciekawych prezentów. Gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałej pracy w pogłębianiu wiedzy i sukcesów w konkursach.

fot. Andrzej Goiński i Przemysław Twardowski