Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
W piątek, 26 czerwca, w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Uroczysta akademia podsumowała miesiące wytężonej pracy, nauki i wspólnych wyzwań. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne wręczyli uczniom świadectwa, a wyróżnionym – nagrody za wybitne osiągnięcia oraz stuprocentową frekwencję. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji. Odpoczywajcie i zbierajcie siły – widzimy się już 1 września!































































































